Life FACTOR Kullanımı ?

rephair Biz Neden yaşlanıyoruz?
Her birimiz en azından bir kez bu soruyu sorduk. Vücudumuz neden yıpranır ve yıllarca daha sık hastalanırız.?

Cilt neden elastikiyetini kaybeder?
Vücudun içinde ne olur? Ancak en önemlisi, bazı insanlar 50 yaşında neden sağlıklı ve genç görünmek isterler, 30 yaşın altındakiler zaten bir dizi kronik hastalığa sahipler ve yaşlarından daha yaşlı görünüyorlar? Sebep - bizi hücresel düzeyde tahrip eden serbest radikaller.

Serbest radikaller - nasıl oluşur?
Serbest radikaller, kanser, inme, diyabet, hipertoni gibi hastalıkların başlıca nedenlerinden biridir.

Serbest radikaller bedeni nasıl etkiler ve nasıl oluşurlar?
Vücudumuzun her hücresi birçok molekülden oluşur ve her biri bir elektron ve kimyasal bir bileşenden oluşur. Yukarıda listelenen negatif dış faktörler, vücuttaki oksidasyon işlemlerini tetikler, bunun sonucunda moleküller elektronlarını kaybeder. Elektronsuz bir molekül serbest radikaldir. Kan akışıyla serbest radikaller vücut etrafında serbestçe dolaşırlar. Hücrelerin DNA'sına nüfuz ederek, elektronları sağlıklı moleküllerden alıp, aynı serbest radikallere dönüştürerek hücrelerimizi yavaş yavaş yok ederler. Sonuç olarak, organ ve vücut sistemlerinin çalışması bozulur. Aynı zamanda, hangi organın saldırıya uğrayacağını önceden tahmin etmek imkansızdır. Sadece antioksidanlar bu süreci durdurabilirler: serbest radikallerin çoğalmasını engeller ve kanın asitlenme sürecini durdururlar. 20 yaşın da vücut kendini böyle bir kolajen kütlesiyle sağlayabilirse, 30 yaşına kadar miktarı 5 kg'a ve 40- 50 ila 2-3 kg'a düşer. Böylece, yaşla, vücut yılda 2-3 kg miktarında kollajen ve amino asitleri kaybeder. Ve sonunda, açıklarının sonucu aynaya yansıtılmaya başlar. Antioksidanlar - serbest radikallerin ana düşmanı Antioksidanlar kompozisyonlarında ek bir çekici elektronlar. Enfekte bir hücrenin zarından nüfuz ederek, serbest radikallerle bölüştürürler. Moleküller bütünlüklerini geri kazanır ve hücreler iyileşir. Ek olarak, hücrenin DNA'sına antioksidanlar sokulur ve hasarlı bağlar restore edilir.

Ancak, çeşitli nedenlerden dolayı, 23-28 yaşları boyunca, insan vücudu, ana antioksidanını, glutatyonu üretmeyi bırakmakta ve serbest radikallere karşı koruyucu bariyer önemli ölçüde zayıflamaktadır. Gençliği, cildin elastikiyetini, tazeliğini ve güzelliğini korumak için antioksidanların dengesini yeniden tesis etmek için vücudumuzun 19 amino asit ve kollajen ihtiyacı vardır. Gençken, beden bize bu maddeleri bağımsız olarak sağlar. Fakat zamanla, hücreler artık tüm karmaşık biyokimyasal yapıyı üretmiyor. Araştırmaya göre, normal işleyiş için vücudun yılda yaklaşık 6 kg kollajene ihtiyacı vardır. 20 yaşın- da vücut kendini böyle bir kolajen kütlesiyle sağlayabilirse, 30 yaşına kadar miktarı 5 kg'a ve 40-50 ila 2-3 kg'a düşer. Böylece, yaşla, vücut yılda 2-3 kg miktarında kolajen ve amino asitleri kaybeder. ve Sonuçta, açıklarının sonucu aynaya yansıtılmaya başlar. Kırışıklıklar, gözlerin altında “torbalar”, kuru ve yağlı ciltler, erkekler saçı kaybeder, sorunlar cinsel alanda başlar, birçok başka olumsuz etki ortaya çıkar. Ama en önemlisi, bu süreç onu görebileceğimizden çok daha derine gidiyor. Hücresel düzeyde.

LİFE FACTOR- moleküler tıpta yeni bir kelimedir!
Serbest radikalleri yok etmek için vücudumuzun gerekli amino asit dozu - sağlığımız için hayati bileşenleri alması gerekir. Geniş bir tüketici kitlesi için ilaç, diyet takviyesi ve vitamin üretiminde dünya liderlerinden biri olan Finlandiya ilaç firması Complete-Pharma Europe, benzersiz bir 100% doğal ürün geliştirdi. Serbest radikallerle savaşmayı ve bedenin gençliğini uzatmayı amaçlayan LİFE FACTOR . Complete-Pharma 'nın moleküler tıpta modern bilimsel başarıları, düşük moleküler ağırlıklı tripeptid deniz kollajeni elde etmeyi mümkün kıldı, aminoasitleri, vitaminleri, ekstreleri karaciğer, böbrekleri, gastrointestinal sistemi, mineralleri temizlemek ve dış kozmetikleri suya dönüştürmek için birleştirdi. çözünür gıda takviyesi.